Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

+11
RUGE
darius
Loby'
Ligy
Al|n
beckham
amelia
Igas
Makaveli`
Cezar
Emanuel
15 participanți

In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Emanuel Mier 7 Noi 2007 - 14:25

In fiecare pauza cand vrei sa iti iei ceva e plin in chiosc....tre sa pierzi pauza sa stai 5 min din ora daca vrei sa iti cumperi ceva sa nu mori de foame cu banii la tine si mai ne si sfideaza ca singura care serveste in 50% din timp face Focaccia.....in cel mai fericit caz,daca reusesti sati cumperi ceva nu il termini cat a mai ramas din pauza ,termini in ora si ai 3!sau daca uiti sa faci ceva acasa(tema,referat) ai 2 obtiuni:1.scrii si ,,mori de foame'' si 2. iei 2 si incerci sati cumperi ceva de mancare eu nu am luat 2 ci 3 azi...
Eu zic sa bage chestia aia pe roti de afara in scoala si sa mai bage personal la chiosc.....deoarece poarta odata inchisa nu poti sa mergi pana in fata scolii asa se explica si faza ,,Nu eu am inchis poarta'' de azi :-s (daca erau nelamuriri dar am luat 3 nu mai conta)
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Cezar Mier 7 Noi 2007 - 15:35

Las ca deschid eu un chiosc, unde numa pe tine te las ca cumperi, ca sa nu mai intarzii. lol! (am glumit). Asta e, nu ai ce face, asa e la noi.
E adevarat ca la noi la chiosc e ca pe vremea lu nea Nicu, cand se mergea dupa lapte...
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Makaveli` Mier 7 Noi 2007 - 16:26

la noi e ca la nimeni....
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Igas Mier 7 Noi 2007 - 20:19

Mai bine vii cu pacheţelul de acasă.
Şi dacă se poate şi cu tema făcută.
Igas
Igas
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 59
Location : Stei
Data de inscriere : 15/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Cezar Mier 7 Noi 2007 - 22:36

Makaveli` a scris:la noi e ca la nimeni....

asta-i buna! cam asa, nicaieri nu am mai vazut asa ceva...parca la generala Smile
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de amelia Mier 7 Noi 2007 - 22:50

mai nush tu..dar eu reusesc sa imi cumpar de fiecare data ..ce vreau..si nici nu intazii la ora.....fii si tu mai descurcaretz emanuel....Wink
amelia
amelia
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Cezar Mier 7 Noi 2007 - 22:53

Si mie tot asa mi se pare, dar sti amelia, nu e numai mancarea in vizor sunt si cateva dicutii cu "prieteni" si asa trece timpul ca tot nu ajungi sa iti cumperi mancare. Intri primul in chiosc si mergi ultimul....normal ca intarzii
Scuze emanuel, nu am vrut sa te supar, daca te superi imi deschid chiosc... Very Happy (sa nu ma pui sa imi fac acte pentru asta, ca nu imi place sa ma plimb prin primarie Laughing , numa am glumit Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? 518226 )
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Makaveli` Mier 7 Noi 2007 - 23:08

si eu reusesc sa-mi i-au ce vreau Smile chiar sa port niste discutii si nici nu intarziu la ora....be smart,don`t be a retard
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de beckham Mier 7 Noi 2007 - 23:10

daca lasi dupa alti emanuel....fii mai tupeist..Smile
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Makaveli` Mier 7 Noi 2007 - 23:11

dupa care altii ? Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de beckham Mier 7 Noi 2007 - 23:13

makaveli stii u bene la ce ma refer...esti baiat destept..SmileSmile
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Emanuel Joi 8 Noi 2007 - 15:01

Ok deci voi spuneti ,,respecta ca sa fii respectat'' e pt prosti ok noi sa fim sanatosi;) Makaveli nu vb cu ,,prietenii'' voua va comvine ca daca intrati in chiosc vi se face lok (unora) si apropo de fete sa nu vb ca trimite pe care-l vede mai prost sai cumpere asa k....sst
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Makaveli` Joi 8 Noi 2007 - 15:35

glumeam,de acord cu tine emanuel.Eu cred ca e si mica pauza (doar 10 minute) si pentru elevi si pentru profesori.Pai un profesor de ex daca are ora la etaju 2 in pauza nu apuca numa sa coboare pana jos sa schimbe catalogu si iar la ora....
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Al|n Joi 8 Noi 2007 - 15:39

Emanuel a scris: ,,respecta ca sa fii respectat''
Sa nu renunti niciodata la asta, chiar daca pe moment ai de pierdut. Indura dar nu renunta, CREZI INTR-UN LUCRU MARET. UN ROCK-ER ASTA AR FACE. E SINGURUL LUCRU CARE UMANIZEAZA. Alt lucru pe care sa il tii minte, RESPECTUL impus prin forta e ca si onanismul... sec si fara rezultat, pumnul aduce respect de MOMENT, adevaratul respect se impune prin ceea ce esti... Femeile ca de obicei se descurca..., important e sa stai drept in toate, mie imi retine doamna de la chiosc intotdeauna, cand le iau daca vrei ii zic sa iti tina si tie si ma cauti every day...
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de amelia Joi 8 Noi 2007 - 23:02

eu sunt fata...si mie nu imi cumpara nimeni....asa ca ....te rog..ai grija vorbesti..si uita-te in jur.... sunt multe fete pe acolo....Wink
amelia
amelia
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Emanuel Vin 9 Noi 2007 - 10:43

uita-te in jur......
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Ligy Vin 16 Noi 2007 - 19:35

Emanuel a scris:Ok deci voi spuneti ,,respecta ca sa fii respectat'' e pt prosti ok noi sa fim sanatosi;) Makaveli nu vb cu ,,prietenii'' voua va comvine ca daca intrati in chiosc vi se face lok (unora) si apropo de fete sa nu vb ca trimite pe care-l vede mai prost sai cumpere asa k....sst
...sper ca nu era vorba d mine.....si nu cred k te vede careva "prost"

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Loby' Mier 28 Noi 2007 - 21:42

mda ii qm ingesuiala da reusesc sa-mi cumpar....
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de darius Joi 17 Ian 2008 - 0:19

eu tot timpul reusesc sa imi cumpar......si nu intarzii la ora numa asa ca vreau eu sa intarzai:)))
darius
darius
membru
membru

Numarul mesajelor : 115
Data de inscriere : 31/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de RUGE Joi 17 Ian 2008 - 21:22

Emanuel fi si tu mai nervos un pic,cand intri ca atunci vei reusi sa nu intarzii.

RUGE
junior
junior

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Data de inscriere : 17/01/2008

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de termica Dum 30 Mar 2008 - 18:57

Domnul Igas are dreptateeee..........
[/img]

termica
junior
junior

Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 24/03/2008

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Spitzy Dum 30 Mar 2008 - 22:10

si eu reusesc sa imi cumpar ce vreau..............asa ca Emanuele descurca-te si tu un pic.....

Spitzy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 201
Varsta : 34
Location : treaba mea
Data de inscriere : 31/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Ligy Dum 30 Mar 2008 - 22:14

acuma se descurca. Ca doara ii baiat mare..

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de eaASy Dum 30 Mar 2008 - 22:17

tzin sa'i multumesc lui Carana .. pt ca imi i'a de mancare cand eu nu poci' ... stau in banca si imi repet lectia la geografie..
TENKIU CARANA!!!! :X:X:X
daca imi vin banii aia de dacie dau o bere..
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de bishop Lun 31 Mar 2008 - 9:24

dar aventura in fiecare pauza la tigara in baie Very Happy nu se rezolva
bishop
bishop
thug
thug

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 08/02/2008

Sus In jos

Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva? Empty Re: Aventura in fiecare pauza la chiosc nu se rezolva?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum