Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ce gen de muzica preferati si de ce?

+21
wheLLseN
Ax3ll
darius
gandac0
Spitzy
Makaveli`
Ligy
intrigue
Loby'
red_light
Al|n
amelia
Emanuel
eaASy
x-cite
beckham
oNNu
Ionutz
Dorin
Marius Bocsa
Admin
25 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Al|n Sam 20 Oct 2007 - 22:29

oNNu a scris:zici gutza si ntragi apa Smile))
Sa-mi amintesti sa iti dau 2 puncte in plus la nota.
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de red_light Sam 20 Oct 2007 - 23:38

Emanuel a scris:CE AVETI MA CU MANELELE????EU AM CU MANELISTI!!!X(X(
Manelele sunt frumoase pt cei mai de la tara veniti la oras....sau pt ,,smecherii''
Ce aveti cu Guta???Guta nu canta in prostie ca alti,e un om destept cesi duce existenta din manele
MANELISTI-->fura elemente din fiecare stil de ex Creasta de la Punkeri....cercelul de la indieni,de la POP niste geci mai Cool....etc
Fiecare gen e frumos atata timp cat nu ,,calca pe nervi'' altul sau il jigneste...dar sunt care asculta un anumit gen de muzik sa fie si el ca ceilalti de Ex Akon pe tel si Timberlake au aproape toti dar nu ca ii place si ca sa fie ca altii.....
nu stiu cum poti sa spui destept unui om care nu stie sa vorbeasca limba romana, greseli gramaticale gasim in fiecare piesa, melodii furate inclusiv din folclorul maghiar, romanesc, etc.... nu conteaza cum te imbraci si ce haine porti, nu conteaza ca esti manelist, houser sau rocker. toti suntem oameni. da si eu sunt complet importiva manelelor si in special contra celor care le canta. manelele sunt pentru cine le ascula, fie ca e de la tara fie ca e de la oras. poate cel de la tara nici nu stie cum suna un scorpions, un metallica, un akon, un tiesto, etc... hai mai bn sa le aratam si lor o alta muzica, poate o sa le placa mai mult...
cat despre guta si echipa lui vor fi mereu o echipa de inculti in melodiile carora auzi numai, smecheri, bani, bautura, masini si subiecte de genul asta....niste cantareti, daca le putem zice si asha, care probabil in 2 sau 3 ani vor fi uitati complet... Twisted Evil
red_light
red_light
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 336
Varsta : 36
Location : stei
Data de inscriere : 20/10/2007

http://www.artophoto.deviantart.com

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de oNNu Dum 21 Oct 2007 - 13:02

salutt am pleccat sa_mi rezerv un loc la dj project.....si ana rusoaica..Wink
oNNu
oNNu
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 81
Varsta : 35
Location : Germany
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Loby' Lun 22 Oct 2007 - 13:25

electro-house imi place cel mai mult...ascult one fm...cel mai tare radio in domeniu...mda shi celelalte genuri imi plac dar fara manele...
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de eaASy Lun 22 Oct 2007 - 14:35

Metallica feat Nicolae Guta - suparat sunt Doamne ---- piesa n1 din lume la ora actuala... Smile))

Trance - !!!!!VOCAL!!!! SessioN MUZIKA Adevarata Very Happy:D:D:D :X:X:X:X:X:X:X Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de amelia Lun 22 Oct 2007 - 16:50

eaASy...... chiar sunt curioasa cum ar suna asa ceva...Smile)))) Smile))) Smile)))) Smile))))
amelia
amelia
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Dorin Mar 23 Oct 2007 - 21:38

Fara manele.
Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Dorin Mar 23 Oct 2007 - 21:39

Modern Talking for life!! pirat
Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de oNNu Joi 25 Oct 2007 - 20:47

go go! radiourile din toata tzara emit..ce mai stai ascultaa
oNNu
oNNu
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 81
Varsta : 35
Location : Germany
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Dorin Joi 25 Oct 2007 - 21:07

Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Dorin Mar 30 Oct 2007 - 19:58

www.radio21.ro Radio 21 -cel mai tare
Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de eaASy Sam 3 Noi 2007 - 16:20

un link cu muzika de'a lui Catalin Crisan :)pls
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Loby' Lun 5 Noi 2007 - 18:41

eaASy te-ai pus pe muzik veke?...
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de beckham Mar 6 Noi 2007 - 0:55

sincer cam toate genurile imi plac....ce ascult cel mai mult e...HIP-HOP...!!!
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de intrigue Vin 9 Noi 2007 - 21:02

un post de radio bun pentru PC www.radioparty.ro/index.phpce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 93159

intrigue
junior
junior

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 01/11/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Ligy Sam 17 Noi 2007 - 18:11

cel mai tare gen de muzik ii muzica house,rock si hip-hop...manelele is cele mai naspa
Ii o fraza tare: "De ce dau manelistii din fund si rockerii din cap? fiecare da din ce gandeste" lol!

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Makaveli` Sam 17 Noi 2007 - 18:45



tare
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Emanuel Sam 17 Noi 2007 - 18:56

Smile) crek ii cel mai tare comment Ligy Smile)
Aici e nu ,,ce muzik asc,cand vrei sa fii smecher'' ci ce muzik iti place dar sa nu jignim manelistii sau sa se simpta ofensati si maneaua e un gen fiecare cu gusturile.Daca is rocker nu inseamna ca tre sa jignesc pe cei care asc alte genuri asa ca....grija cu commenturile intimidatoare .....cele de pana acuma,majoritatea se pot lua ca glume
Respecta sa fii Respectat
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Ligy Sam 17 Noi 2007 - 19:03

Emanuel intentzia mea nu era sa ii jignesc p aia care asculta manele. Da nah mie nu`mi place genu..si asa ii cum zici tu "Respecta ca sa fii respectat"

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de eaASy Sam 17 Noi 2007 - 20:11

deci Kelly Family - Fell in love with an alien (REPEAT ONN!) deci tare piesa deci tare deci ...
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Emanuel Sam 17 Noi 2007 - 20:24

eaASy a scris:deci Kelly Family - Fell in love with an alien (REPEAT ONN!) deci tare piesa deci tare deci ...


deci.........deci.........deci exista rubrica pt piese sa posteze fiecare piesa lui preferata(piesele) deci...... succes Razz
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de eaASy Mar 27 Noi 2007 - 0:15

Emanuel a scris:
eaASy a scris:deci Kelly Family - Fell in love with an alien (REPEAT ONN!) deci tare piesa deci tare deci ...


deci.........deci.........deci exista rubrica pt piese sa posteze fiecare piesa lui preferata(piesele) deci...... succes Razz
unde mah ? am cautat si n'am gasit Neutral deci....gaseste tu rubrica dedicata pieselor preferate dealea si dami link .. pana atunci [[[[[ Fekete Pákó rullz ]]]]]]]
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Spitzy Mar 4 Mar 2008 - 0:43

Ascult aproape toate genurile de muzica inafara de manele......pana amu`s cativa ani ascultam manele dar am inceput sa asc si eu muzica buna:phoenix,metallica,AC/DC,Deep Purple,Eagles,Aerosmith,Black Sabath,house,dance....etc;)

Spitzy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 201
Varsta : 34
Location : treaba mea
Data de inscriere : 31/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Ligy Mar 4 Mar 2008 - 18:40

Bine ai facut Spitzy_FLorin_2007 ca te`ai lasat de manele Smile . Manelele is naspa clown

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Makaveli` Mar 4 Mar 2008 - 19:25

spity daca gasesc o manea la tine pe telefon maine, ti-l sparg
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

ce gen de muzica preferati si de ce? - Pagina 2 Empty Re: ce gen de muzica preferati si de ce?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum