Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

3 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mar 3 Mar 2009 - 16:22

Hai k totzi suntetzi Dj-ii da sa va vad dak suntetzi asa buni ce scule cunostetzi p asa ceva si care sunt mai bune si mai renumite .. Asta insemnand Boxe Cd play-ere si multe altele .... Sunt curios p ce scule atzi pus muzik in viatza voastra...
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Loby' Mier 18 Mar 2009 - 17:56

tu pui muzica pe sculele lu tony;)))
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Vin 20 Mar 2009 - 2:30

Bah eu macar pun muzik dar voi c facetzi...Smile)..Voi atzi vrea sa punetzi muzik da nu avetzi p ce....Smile)....Mah si mai ii o faza eu nu pun muzik num p sculele lui asa k mai documenteazate...Smile)Smile)...K totozi suntetzi dj manele....Smile)=))
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Loby' Vin 20 Mar 2009 - 20:07

eu pun muzica pe sculele mele....nu pe a lu altzi...si dak nu stiai eu lucrez k dj in oradea...si tu probabil lucrezi k dj la baru ala din nucet;)Wink
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Dum 22 Mar 2009 - 16:49

Sughy bughy unde lucrezi in oradea??? da sa vin si eu sa te vad dc estiin stare...Smile) oricum m indosc de felul tau de a pune muzik dak esti dj zbieratura ca fratetau....Smile) =)) .....SI ink ceva la nucet nu am fost dj puneam doar muzik pt k ma rugau aia de akol sa pun muzik ...Asa k nii akm nu te-ai documentat ..Smile)=))Smile)...si ink ceva c scule ai u.??? Thebox??Smile)Smile) si M.N.C de masina sau ?????Smile)=))=))Smile)... Ai uitat de knd dormeai akol.....Smile)Smile)=))..Fratelo mai bn invatzatzi muzik si vb dupa aia si ink ceva invatzatzi sa prindetzi bitu din play nu din butoanele de p mixer...Hai ceau...Smile)Smile)
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Dum 22 Mar 2009 - 17:09

In Romania 9 romani din 10 sunt dj....Smile)Smile)Smile)=))=)) Bn o zis cine o zis..
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Loby' Dum 22 Mar 2009 - 22:43

lasa cum e el dj zbieratura cum zici u..castiga bine..ii cautat de multe cluburi..si u esti 0 pe langa dj ''zbieratura asta''..si apropo tu unde pui muzica?...si de exemlu noi aici pe forum poastam. duar asha la joke eu cu terme nu k ne-am crede noi mari dj asha cum te crezi tu...si asha k nu ma invatza cu bytu' caci nu cred k sti tu mai bine...si parerea mea k termica te face pe tine dak ii dau 2 playare si un mixer 2 zile..si in al 2 rand nu cred k ai tu cultura muzicala mai multa k mine..sau k fratemio sau k terme..asha k ciocu mic...kaci esti ink 0...bafta in continuare..sper sa-l intreci pe armin..ciao
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Dum 22 Mar 2009 - 23:36

Mah lasa sa fie asa cum zici u ...Da ink is curios de faza cu fotbalu si dj-itul....si uimeste-ma chiar si in heat se poate angaja frate-tau asta??? ...Mai voi suntetzi buni ...in fine....Dak e asa bn dc nu lucreaza in bali macar ????...asa k mai bn incheiem discutzia aici k nu o sa ajungem nicaieri...Nu am nik cu u numa ma deranjeaza fapul k te consideri ceva pui de tiesto sau eftimie....Smile)...Si in legatura cu muzzik si cultura muzicala asta mai ramne de vazut....Asa k las-o mai mooale. Mrs. Dj lobontzik ...Smile)....Si itzi mai recomand sa meri la cate un mix party p aici prin oradea knd auzi k nu te-am prea vazut p acolo poate bem ceva p akol....Smile)Smile) asa k ceau ceau ...=))=))..Ms si bafta si tzie...Ink ceva nu ai dc sa te oftici pt k asta e adevaru...Smile)Smile)
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Dum 22 Mar 2009 - 23:41

Si faza tare e k nu eu ma cred cva dj renumit pt k nu sunt ..Poate o sa fiu kndva sau poate nu o sa fiu defel ....As fii ceva dj bun dak as avea macar oo mel a mea pers p care sa am drept de autor..Pt k piesele altcuiva toata lumea le poate mixa..Asa k nu degeaba itzi zik sa o lasi mai mooale si vb mai frumos...Asa k , akm chiar itzi pot zice ceau
Smile)Smile)Smile)
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Loby' Lun 23 Mar 2009 - 19:09

treaba ii k tu te dai mare dj...tu te-ai bagat in seama singur...te-ai legat de mine si terme...
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Loby' Lun 23 Mar 2009 - 19:12

si prietene dak ai atat cultura muzicala dc ii da fratemio melodii la tony?..dc nu-i dai tu dak le sti pe toate?
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Dorin Lun 23 Mar 2009 - 19:46

micutzu 1988 a scris: si ink ceva invatzatzi sa prindetzi bitu din play nu din butoanele de p mixer...Hai ceau...Smile)Smile)

da mai conteaza cum ii prins beat-ul atata timp cat piesa suna bine (si chiar asa greu ii sa il faci din play) ? ? ? nu cred . . .
Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mar 24 Mar 2009 - 14:58

Hai sa itzi spun ceva lobontzik in primu rand nu te mai lauda atat cu frateto ala si in al doilea rand Tony lo facut om p zbieratura asta si mah la u cultura muzicala c inseamna ???? zimi si mie ??? documenteaza-te p un forum ceva si zimi si mie dupa ...Mah u esti greu de cap rau nu degeaba ai fost fotbalist....Ce muzik ii da frateto la tony manele sau populara sau c mah...Smile)Smile)=)) Sau tony se milogeste la frateto sa ii dea muzik??? bah u esti bostan rau poi tony are muzik de la adriano de la vitzalu de la petre de la multzi mah ....U vb mah laudarosule .... Mah eu ii dau muzik la tony da knd am timp sa scot sau knd primesc ...Bai copac am avt mel de care u cu fratetau atzi auzit dupa o luna pt k at o avt video la tv ...Vrei sa itzi las cate un id de dj sa mai ceri si u muzik buna din knd in knd mah copac ....hi ceau si nu eu m-am dat nush c dj ....Uita-te p forum sa vezi cine a zis k si-a fakt nush c promo-mix sesion si nush ce nu u ai fost ala ???si k e urmasul lui dj zbieratura si nush c mah nu u ai zis toate astea ....??? Mai gandeste din knd in knd sau capu il ai sa nu te ploua in gat ..si eu nu m-am legat de voi mah voi va dadeatzi nush c mari dj aici p forum si nush c k voi facetzi nush c prom mixuri si nush c ...da knd am venit si v-am luat umpik la bani maruntzi v-tzi umflat vad....bai va recomand ceva knd o sa mixatzi p scule profi si o sa va vada lumea la tv sau in ceva cluburi renumite at sa va facetzi promo -mixuri si nush c pana at mai mik papagalu k rade lmea de voi ..Hai ceau
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Loby' Mar 24 Mar 2009 - 18:48

da ce u ai aparut la tv de te crezi asha mare dj....tzi itzi da tony 500 de mii sai cheri boxele si s ale montezi ..apoi te lasa si pe tine sa pui muzica si gata te crezi dj.....si pe langa dj zbieratura esti un 0 si tu si tony..mixurile le-am facut duar asha...si noi nu ne-am dat mari dj aici..u te-ai dat...in primu rand nu ne potzi lua la banii maruntzi pt k u esti duar Dj caraushu aici e problema...dak cheri boxe nu inseamna k esti dj.....spor la carat ceau Dj Transporter
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Dorin Mar 24 Mar 2009 - 19:16

am mai zis odata ca am facut asta "just for fun" nu se da nime Tiesto paci . . .poze am voie sa modific in photoshop sau tre sa fac facultate doctorate bla bla ? u cauti cearta . . . Smile Smile las ca nu-i bai ca merg maine la roman sa-mi iau playere mixere toate cele . . .da nu se mai poate dom'le . . .da pana cand . . . Very Happy . . . asta ii un forum nu ii DJmag.com daca ne vedeai acolo aveai tot dreptul sa fii impotriva da asa . . . te opreste cineva sa faci si u mixuri is la le pui aici ??? hai ca tot zici de scule Wink

P.S. asteptam un mix facut de tine . . .
Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mar 24 Mar 2009 - 19:42

Bah nenea frecti....de unde stii u cat imi da mie tony
k Imi 500-1mil e treaba mea mah copac ....Bah is bani mei si u il faci p tony 0
mah te-ai uitat la u k nu stii care ii butonu de inalte p mixer mah ...Sntetzi 2 retarzi si u si fratele tau..Si tzi-am mai zis odata calculeaz-tzi cuvintele k s-ar putea sa te calculez eu sa umbli in maini ...Hai ceau
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mar 24 Mar 2009 - 19:50

bah nici draq nu vo avt treaba da voi sincer suntetzi copaci rau mah ....sa mor de nu ...Uite-te la toate comurile lasa-te de mine p forum ma terme si dupa aia vb ....Si copacu ala de lobontzik sa isi calculeze vorbele k nu ii de odata cu tony sa vb asa k ii un zero si de astea ...Bah dj copac vezi k nu tzi-ai baut bani cu el sau ceva ma intzelegi iar dak el e zero u esti un nime mah....Si itzi spuun sa vb mai frumos nu itzi mai zik odata ...Bah copak nu merg cu tony la chefuri sa ii car scule merg sa ma distrez si nu merg nici pt bani mah k am bani destui mah nu i ca u sa stau akol in deal in p.m. de retard ....Wink)Smile) Ceau k m-am distrat destul cu voi ...
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Loby' Mar 24 Mar 2009 - 19:54

prietene ai vrea u sa stai aici ''in deal''
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mar 24 Mar 2009 - 19:58

vrei sa vada toata lumea c ai fost inainte si cum dormeai cu capu p masa si bolok......Smile)=)) deci ii ultima avertizare sa itzi calculezi cuvintele ...
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Dorin Mar 24 Mar 2009 - 21:14

noh gata . . facem/faceti pace . . .ca nu ajungem nicaieri asa. . . peace peace Smile


Ultima editare efectuata de catre Dorin in Mar 24 Mar 2009 - 21:45, editata de 1 ori
Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Dorin Mar 24 Mar 2009 - 21:21

Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mier 25 Mar 2009 - 1:27

Da fratelo e cea mai buna combinatzie ....dar c zici de SVM-1000 k mixer ...????Ai vazut mixeru ???
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mier 25 Mar 2009 - 1:28

micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mier 25 Mar 2009 - 1:32

Dar playerele DVJ-1000??? Potzi face mixuri chiar si p Videoclipuri...Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Moz-screenshothttp://www.skratchworx.com/images/Pioneer/dvj1000/DVJ-1000_S_060621.jpg......Si ink ceva nu am nik personal cu nime numai k m-au deranjat unele afirmatzii aberante la care el trebuia sa taca din gura....
micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de micutzu 1988 Mier 25 Mar 2009 - 1:33

micutzu 1988
micutzu 1988
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 36
Location : str . M.Eminescu ma gasitzi akol dak avetzi nevoie de mine prunci :))
Data de inscriere : 17/10/2007

http://micutzu17.hi5.com

Sus In jos

Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:)) Empty Re: Scule de muzik.Revolta dj-iilor....:))

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum