Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii

4 participanți

In jos

Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii Empty Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii

Mesaj Scris de pitbull89 Sam 6 Mar 2010 - 9:52

As cumpara o suprafata mare de pamant unde as aduna toate animalele si l-as numi TARA ANIMALELOR in care sa fie fericite toate animalele si sa nu mai sufere
pitbull89
pitbull89
junior
junior

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 35
Location : everywher
Data de inscriere : 02/03/2010

Sus In jos

Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii Empty Re: Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii

Mesaj Scris de g3org3lutu Vin 21 Mai 2010 - 17:59

buna idee ... numa sa faci selectie intre carnivore si erbivore ,... eu dak as avea multi bani as face doan banii in scopuri caritabile , as investi in laboratore unde se faca teste pt combaterea bolilor mortale ... si as petrece ...
g3org3lutu
g3org3lutu
senior member
senior member

Numarul mesajelor : 288
Varsta : 33
Location : ce te intereseaza pe tine .........=))
Data de inscriere : 26/10/2007

Sus In jos

Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii Empty Re: Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii

Mesaj Scris de Iz0nE Joi 30 Sept 2010 - 18:47

io daca asa avea atia bani as lua toti tigani aia care merg la furat si la cersit si ias baga pe o insula si in juru lor numa rechini sa moara acolo Twisted Evil
Iz0nE
Iz0nE
junior
junior

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 30/09/2010

Sus In jos

Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii Empty Re: Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii

Mesaj Scris de Emi Joi 30 Sept 2010 - 20:05

Daca as fi cea` mai bogata din lumee ! Mi'as lua o gramada de aparate foto`=))
Si mi'am deschide multe studiouri pt poze, modeling,filme si dinastea Mad Mad Mad !

Emi
membru
membru

Numarul mesajelor : 67
Varsta : 29
Data de inscriere : 17/09/2010

Sus In jos

Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii Empty Re: Daca as fi cel mai bogat om din lume ce as face cu banii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum