sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

+16
Makaveli`
Ligy
beckham
Victoria
Ica Bici
darius
Al|n
Cezar
Igas
Emanuel
Dorin
eaASy
amelia
x-cite
Ionutz
Kryna
20 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

considerati ca sunteti pregatiti la matematica pt exam de bac ?

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? I_vote_lcap14%sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? I_vote_rcap 14% 
[ 3 ]
sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? I_vote_lcap41%sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? I_vote_rcap 41% 
[ 9 ]
sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? I_vote_lcap18%sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? I_vote_rcap 18% 
[ 4 ]
sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? I_vote_lcap27%sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? I_vote_rcap 27% 
[ 6 ]
 
Total voturi : 22
 
 

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Kryna Dum 14 Oct 2007 - 20:27

Aici aveti posibilitatea sa va autoevaluati cunostintele voastre de matematica pt bac.aveti si un chestionar pe aceasta tema
Kryna
Kryna
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 42
Location : Beius
Data de inscriere : 13/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Ionutz Dum 14 Oct 2007 - 20:54

Praf is cu matematica, sper sa ne lase la bac sa .......(stiti voi mai bine ca mine)
Ionutz
Ionutz
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 100
Location : On Earth
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de x-cite Lun 15 Oct 2007 - 20:43

mai bn intrebati la romana...k la mate mai mere cum mai mere dar la romana...nu stiu nici titlu operelor...nu stiu ce'o sa fie de capu meu la bac:|
x-cite
x-cite
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 15/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de amelia Dum 21 Oct 2007 - 13:27

Ionutz...... x-cite...punetzi si voi mana pe carte...macar acum....mai avezti putin...putetzi sa asimilatzi cate ceva.....luatzi cateva ore de meditatzii..daca credetzi ca e chiar imposibil de unul singur...spor la lucru....Wink
amelia
amelia
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de eaASy Lun 22 Oct 2007 - 18:19

nush wai cum sunteti voi da mie imi place scoala :X Smile)... Nu Sunt Pregatit !
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Dorin Mier 24 Oct 2007 - 19:04

Foarte grea matematica...
Dorin
Dorin
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 625
Location : Everywhere
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Emanuel Mier 24 Oct 2007 - 19:11

Cine a zis ca tre sa luati toti BACUL ?Smile)((gm Razz fiti relax si invatati(invatati sa injurati sa va bateti...de toate dar la sc....mai putin;))))Smile) eu pe clasa a9a stau relax voi faceti spume cand va ganditi ca cel mai important examen vine in cateva luni :-s INVATATI Smile)) VREAU SA VAD REZULTATELE Razz(sper sa pot copia peste 4 ani;) )




Ia viata'n **** nu o lua direct in piept Razz


Ultima editare efectuata de catre in Mier 24 Oct 2007 - 20:05, editata de 3 ori
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Emanuel Mier 24 Oct 2007 - 19:14

Profesorii ar trebui sa dea meditatii in particular din clasa a9a X( e o ocazie importanta meditatiile (mai ales la MATEEEEE)!!!!in clasa a8a plateam 30lei/2h........am invatat ceva dar noroc cu copiatul Razz.....


Ultima editare efectuata de catre in Mier 24 Oct 2007 - 20:04, editata de 1 ori
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Igas Mier 24 Oct 2007 - 19:20

Emanuel, pune mâna pe carte, nu mai fi aşa relaxat!
Cât o să mai ţină faza cu copiatul ?!?!....
Igas
Igas
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 59
Location : Stei
Data de inscriere : 15/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Emanuel Mier 24 Oct 2007 - 20:07

....daca pune camere Video o sa fie cel mai usor de copiat ca nu pune si microfoane Wink


Ultima editare efectuata de catre in Vin 26 Oct 2007 - 9:29, editata de 1 ori
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Emanuel Mier 24 Oct 2007 - 20:20

Miss Amelia Ionutz,x-cite ca si altii....nu toata ziua invata,viata lor inseamna si altceva decat scoala....de ex. ,,Dumneavoastra''^_^ daca dupa cativa ani o sa ,,stii'' tot cat ei....Dar sa nu cadem in cealalta extrema sa nu invatam nik daca ati auzit de Sidarta Daugama el a ,,descoperit'' echilibrul privind un cantaret cum isi acordeaza ,,vioara''(dintr-un intestin de animal si un bat) asteptam si noi sa vina Bin Laden sau cine o veni la Minister sa schimbe multe lucruri la scoala asta Wink
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de amelia Mier 24 Oct 2007 - 22:11

sper ca acel "miss" nu a fost ironic..... si ..eu nu am zis sa invetze toata ziua...dar daca ei se simt nepregatitzi... pot sa faca ceva in aceasta privintza ...nu zice nimeni sa stai 10 ore cu ochii in carte pe zi...dar macar 2. 3 cei care au bacul anul acesta( si nu numai ) ar putea sa stea... viatza nu consta numai in distractzii....ele sunt de moment.. insa cunostintzele pe care le dobandesti...dureaza cu mult mai mult....Wink...normal....mai avem nevoie si de iesiri..sa nu exageram..Very Happy
amelia
amelia
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Emanuel Joi 25 Oct 2007 - 18:12

Amelia acel Miss nu era ironic dar ....cati baietzi stii tu ca invata 2-3 ore .....oricum in clasa a12-a nu ai ce face mare lucru macar 30 min/zi sa inveti la materiile pt Bac din clasa a9a si cel mai mult sa inveti la materia ,,Educatie Fizica'' ca acolo poti pika la propriu Razz
Oricum fff multzi profesori nu intzeleg ca,adolescenta nu e doar sa stai cu burta pe carte(la figurat ca la propriu stau multi:P)si cred ca materia lor e cea mai importanta.....scoala ii cum o fac elevii....
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de eaASy Joi 25 Oct 2007 - 19:07

Emanuel a scris:pai Doamna Profesoara....daca pune camere Video o sa fie cel mai usor de copiat ca nu pune si microfoane Wink
Doamna??? =)) i'ai raspuns domnului Igas nu? Smile)
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Cezar Joi 25 Oct 2007 - 19:51

Lasa-l pe saracu Emanuel. E in clasa a 9-a si nu cunoaste profesorii. Doar se da si el mare ca stie copia Laughing
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Emanuel Vin 26 Oct 2007 - 9:33

:-s si ce daca is clasa a9a?


Ultima editare efectuata de catre in Lun 19 Noi 2007 - 16:13, editata de 1 ori
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Cezar Vin 26 Oct 2007 - 14:26

Inca nu cunosti profersori, asta e, citeste si tu ceea ce s-a scris pe pagina 1 dupa ce i-ai spus domnului Igas doamna profesoara.
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Al|n Vin 26 Oct 2007 - 17:07

Nu iti fa probleme emanuel, ai confundat doar pe domnul profesor Igas, care preda matematica si care se ocupa de sectiunea matematica de aici, cu doamna profesoara Igas, sotia dansului si care preda limba romana. Colegii de forum stiau asta si doar au facut rectificarile de rigoare, punand aceasta confuzie pe seama faptului ca esti clasa a 9-a si inca nu cunosti toti profesorii. Inca o data, nu iti fa probleme.
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de darius Joi 1 Noi 2007 - 0:02

daca i-au bacul la mate la celelalte materii nu ma mai intereseaza.......Foarte greu la Mateeee!!!!!
darius
darius
membru
membru

Numarul mesajelor : 115
Data de inscriere : 31/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Ica Bici Joi 1 Noi 2007 - 13:42

Darius ai grija la ortografie!! iau e verbul a lua si se scrie legat.Fii atent ca la bac se depuncteaza. Very Happy Fara suparare!
Ica Bici
Ica Bici
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 42
Varsta : 53
Location : Stei
Data de inscriere : 28/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Victoria Joi 8 Noi 2007 - 21:07

Nu reuşeşti nimic dacă te lamentezi mereu.
Orice lucru trebuie încercat, chiar şi rezolvarea unei probleme de matematică. Abia atunci îţi dai seama că nu ştii.
Victoria
Victoria
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 46
Data de inscriere : 28/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de beckham Joi 8 Noi 2007 - 22:10

io nu ma simt pregatit in momentul de fata....mai trebe sa muncesc mult acasa....
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de darius Dum 18 Noi 2007 - 23:25

nu stiam ca iau se scrie legat dar oricum multumesc
darius
darius
membru
membru

Numarul mesajelor : 115
Data de inscriere : 31/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Ligy Lun 19 Noi 2007 - 15:22

si eu sunt in clasa 9-a...poate pan intra`12-a o sa scoata bac`ul nimeni nu stie:)..dar eu m`as simtzi pregatita,matematica mi se pare foarte usoara. Asta pt cine o intelege

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Ionutz Lun 19 Noi 2007 - 15:59

idligy a scris:si eu sunt in clasa 9-a...poate pan intra`12-a o sa scoata bac`ul nimeni nu stie:)..dar eu m`as simtzi pregatita,matematica mi se pare foarte usoara. Asta pt cine o intelege
Asa am zis si eu in cls a 9-a sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? 518278 Puneti mana pe carte pana nu e prea tarziu sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? 675596
Ionutz
Ionutz
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 100
Location : On Earth
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac? Empty Re: sunteti pregatiti la disciplina matematica pt bac?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum