Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BANII....

+10
Ligy
Emanuel
eaASy
Cezar
beckham
Makaveli`
Al|n
Victoria
g3org3lutu
Igas
14 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Cezar Lun 19 Noi 2007 - 23:26

Da, dupa cum tratam aceasta problema depinde pastrarea "numelui rau" sau "alungarea" lui de la GRI UNIREA - STEI.
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Ligy Mar 20 Noi 2007 - 17:10

Cezar a scris:Da, dupa cum tratam aceasta problema depinde pastrarea "numelui rau" sau "alungarea" lui de la GRI UNIREA - STEI.
cred ca toti ar vrea alungarea lui..Usor de zis greu de facut!!!

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Al|n Mar 20 Noi 2007 - 17:30

marioaraXXL a scris:elevii asa si asa is la voi la liceu...nu faceti voi bani din carte....ci asteptatii;))....sau castigati la loto... 6 din 69=))
Initial am scris o replica dar am sters-o... sunt sigur ca nu ai fi prins intelesul marioaraXXL... asa ca trebuie sa fie pe intelesul tau. Lipsa ta de educatie se vede de la o posta in toate posturile tale care abunda de cacafonii si incoerente... precum si de obsesii sexuale de prost gust... specifice onanistilor. Get a live, man... ma intreb daca stii ce reprezinta 69 din postul tau? In caz ca ai gresit, ai vrut sa zici 49 e OK. In caz contrar, dar RETINE, numai daca esti fetita, cativa baieti de aici iti putem arata, dar numai partea cu 6-le, stii cum zic... asta DOAR in cazul in care extensia XXL nu reprezinta dimensiunile tale fizice... sper ca intelegi... affraid Esti ultimul in masura sa critici o scoala sau sa vorbesti de ea din moment ce iti lipseste...
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Ligy Mar 20 Noi 2007 - 17:33

Al|n a scris:
marioaraXXL a scris:elevii asa si asa is la voi la liceu...nu faceti voi bani din carte....ci asteptatii;))....sau castigati la loto... 6 din 69=))
Initial am scris o replica dar am sters-o... sunt sigur ca nu ai fi prins intelesul marioaraXXL... asa ca trebuie sa fie pe intelesul tau. Lipsa ta de educatie se vede de la o posta in toate posturile tale care abunda de cacafonii si incoerente... precum si de obsesii sexuale de prost gust... specifice onanistilor. Get a live, man... ma intreb daca stii ce reprezinta 69 din postul tau? In caz ca ai gresit, ai vrut sa zici 49 e OK. In caz contrar, dar RETINE, numai daca esti fetita, cativa baieti de aici iti putem arata, dar numai partea cu 6-le, stii cum zic... asta DOAR in cazul in care extensia XXL nu reprezinta dimensiunile tale fizice... sper ca intelegi... affraid Esti ultimul in masura sa critici o scoala sau sa vorbesti de ea din moment ce iti lipseste...
Ce tare atzi fost domn` profesor cu replica asta Smile

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Al|n Mar 20 Noi 2007 - 17:37

Mersi idligy. Un singur lucru NU trebuie sa faca nimeni: sa se ia de copii nostri... asa ceva nu se iarta.
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Ligy Mar 20 Noi 2007 - 17:40

Asa ar fi fain...Sa fim toti unitzi in astfel de cazuri si nu numai

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de beckham Mar 20 Noi 2007 - 21:53

idligy a scris:Asa ar fi fain...Sa fim toti unitzi in astfel de cazuri si nu numai
...suntem uniti...avem pe cineva in spate...!!!
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Ligy Mar 20 Noi 2007 - 21:57

suntem unitzi...dar nu totzi Sad

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de beckham Mar 20 Noi 2007 - 21:58

nici Romania nu e unita in intregime...!!!!
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Ligy Mar 20 Noi 2007 - 22:03

la asta ai dreptate....

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Makaveli` Mar 20 Noi 2007 - 22:19

doar vi se pare ca suntem UNITI....
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de beckham Mar 20 Noi 2007 - 22:28

Makaveli` a scris:doar vi se pare ca suntem UNITI....
nu te referi la plural..!!!
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Makaveli` Mar 20 Noi 2007 - 22:30

de ce?eu vorbesc asa in general despre tara....despre noi
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de amelia Mar 20 Noi 2007 - 22:39

MarioaraXXL.....daca ai anumite probleme cu unii din liceul nostru...exprima-tzi parerea in particular....nu generaliza.... aici sunt elevi foarte buni... cu o gandire foarte corecta .....sau preferi sa o faci asa..ascuns in spatele unui user ...si a unui nume ????preferi sa stai in anonimat??? daca da..inseamna ca iti cam lipseste curajul... si simtzul raspunderii.... Wink
amelia
amelia
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de marioaraXXL Lun 11 Feb 2008 - 22:31

amelia aberezi...uitate in jur...prin liceu:|...si atunci ai sa vezi gandirea din liceu vostru...pluteste inteligentza!cat pt domnu` profesor alin...6 si 9 is doua cifre impreuna formeaza un numar!care simbolizeaza ceva...ce dumneavoastra ati descoperit cam tarziu:|...pacat...uitandu-ma pe forum aici...am vazut posturi care le copiati de pe google si le puneti aici...sa vada elevii dumneavoastra cat sunteti de inteligent...

marioaraXXL
junior
junior

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/11/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de marioaraXXL Lun 11 Feb 2008 - 22:38

user-ul l-am facut la misto...daca nu v-ati prins domule Alin...vroiam sa vad cum puneti tzara la cale pe forumul vostru!Wink...aveti o frumoasa comunitate aici...organizata pe etape;))...inteligentii lasa posturi proaste....iar elevii pe care voi profesorii ii credeti prosti lasa posturi bune si la subiect(inteligente intr-un cuvant)...nu apreciati pe cine trebuie!emanuel shoot your self;)...

marioaraXXL
junior
junior

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/11/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Al|n Mar 12 Feb 2008 - 10:16

marioaraXXL a scris:cat pt domnu` profesor alin...6 si 9 is doua cifre impreuna formeaza un numar!care simbolizeaza ceva...ce dumneavoastra ati descoperit cam tarziu:|...pacat...uitandu-ma pe forum aici...am vazut posturi care le copiati de pe google si le puneti aici...sa vada elevii dumneavoastra cat sunteti de inteligent...
Nu trebuie sa se vada, SUNT inteligent. Dar tu nu vei putea niciodata intelege termenul. Iar faptul ca te exprimi asa la adresa elevilor Lic 2, ca si cum ei nu ar stii ce e un google... ma faci sa rad. In schimb ma bucur ca ai decoperit si tu google... Posturile sunt multe o indrumare, vin in in intampinarea a ceea ce doreste cel care solicita indrumarea. De exemplu, poate chiar eu am postat pe un alt forum ceva, sau regasesc explicat undeva ceva ce caut, e normal sa nu mai pierd timpul si sa dau copy/paste. Sper sa intelegi, oricum asta e ultima discutie care o vom mai purta, ma faci sa pierd timp si nu merita...Bun, se pare ca ai descoperit ca 69 sunt 2 NUMERE, pacat, chiar CREDEAM ca ai un pic de imaginatie...Iti recomand sa inveti sa scrii, faci niste greseli de ortografie monstre, nu le caut ca nu merita. Sa stii ca cei care de obicei au educatie, nu doar se lauda cu ea, stiu si scrie. Parea mea este ca esti un tip influentat puternic de cultura de cartier, cu un IQ modest ( altfel ai sti scrie macar corect), plin de frustari, care se crede foarte destept, adica ca sa intelegi si tu "SMECHER". E plina tara de no-name-uri ca tine...
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Al|n Mar 12 Feb 2008 - 11:06

marioaraXXL a scris:user-ul l-am facut la misto...daca nu v-ati prins domule Alin...
Aceasi exprimare de tip " balta''... Ar fi interesant sa poti sti ce e in capusor la fiecare si sincer chiar nu merita efortul... Retine: esti ce dovedesti, ceea ce poti. Asta arata dispretul pe care il ai fata de comunitatea noastra si fata de useri care posteaza aici. Faptul ca nimeni nu ti-a spus nimic pana ai inceput sa improsti cu noroi dovedeste ca ne guvernam dupa principii democratice. Esti binevenit atata timp cat ne respecti. Bineinteles ca sunt aici useri mai inteligenti, mai putin... Cu totii sunt copii nostrii si ii iubim la fel, le vom lua apararea oricand. Pacat ca nu poti intelege ideea acestui forum ... Din punctul nostru de vedere esti binevenit oricand, atata timp cat te vei comporta civilizat si ne respecti.


Ultima editare efectuata de catre in Mar 12 Feb 2008 - 11:24, editata de 2 ori
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de bishop Mar 12 Feb 2008 - 11:09

corect domn prof.........................dupa ce sa scriem atat si sa formam fraze corecte cu ideile care le avem in cap ..........mai bine copiem dam PASTE si gata......pe google gasesti rasp la orice fel de intrebare..........despre orice domeniu ai detalii LA GREU..........in final marioaraxxl ii fata sau baiat ???
bishop
bishop
thug
thug

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 08/02/2008

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Emanuel Mar 12 Feb 2008 - 14:17

bishop a scris:in final marioaraxxl ii fata sau baiat ???
Cred ca ambele... Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de eaASy Mar 12 Feb 2008 - 14:35

de mic copil am visat sa zbor.. dak as avea banii necesari mias lua un elicopter suedez
si vreau sa fac o precizare .. nu mai lasati commenturi offtopic ca ma oftic
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Makaveli` Mar 12 Feb 2008 - 16:10

Poate daca stam sa-l privim din lateral dupa fizic poate seamana cu o femeie.Dar dupa vocabular e baiat.
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de thechaotik Mar 12 Feb 2008 - 22:05

Am putea fi ipocriti si sa spunem ca in viata nu se reduce totul la bani. Dar mai bine am fi sinceri si sa spunem ca societatea in care traim este una fondata doar pe posibilitatile materiale. Daca nu ai bani sau relatii, poti sa fii cel mai bun in orice domeniu pentru ca tot nepotul nu stiu cui o sa-ti fie sef. Aprofundand putin problema o sa ne dam seama ca principiile nu-si mai au locul intr-un stat in care cei care ne conduc au renuntat de mult la ele. Poate banii nu aduc fericirea, dar cu siguranta o intretin. Poate ca nu toti cei bogati sunt fericiti, dar aratati-mi voi macar un sarac fericit.
thechaotik
thechaotik
junior
junior

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Al|n Mar 12 Feb 2008 - 22:20

Adevarat, thechaotik.
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

BANII.... - Pagina 3 Empty Re: BANII....

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum