Cea mai ,,adevarata'' religie - Pagina 2 Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cea mai ,,adevarata'' religie

+5
Steianu
eaASy
red_light
Ligy
Emanuel
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cea mai ,,adevarata'' religie - Pagina 2 Empty Re: Cea mai ,,adevarata'' religie

Mesaj Scris de Steianu Mar 11 Noi 2008 - 19:39

Emanuel a scris:... dar observ ca ai obiceiul de a citi doar ultimele posturi iar forumul ... nu e de ieri.

Poti fi sigur ca nu citesc doar ultimele posturi,iar faza ca forumul nu e de ieri ce vrea sa insemne,ca daca ai un cont mai veki ca al meu,ai automat dreptate ?! Ma faci sa rad.
Din moment ce faci remarca:
Emanuel a scris:... Din moment ce sunt mai multe normal ca doar una e cea adevarata sau niciuna...
e normal sa-ti argumentezi parerea ,nu vad de ce ai luat-o ca pe un atac.

@red_light

red_light a scris:si ce ai zis tu nu are nici o legatura cu ce a zis el, el ii cerea parerea lui beckam despre acest subiect intr`un mod pe care tu nu cred ca ai sa il intelegi vreodata.
...wow,m-ai dat pe spate cu atata profunzime lol! ...

Din moment ce spui
red_light a scris:lumea e binevenita la noi pe forum indiferent de parerea acestuia, indiferent ca a citit forumul sau nu, are dreptul sa isi spuna parerea.
tot tu vii si te contrazici:
red_light a scris:incearca sa nu mai faci remarci stupide si aberante pt ca nu esti la prima abatere de genul asta.
...asta apropo de stupizenie...

red_light a scris:se scrie, se citeste, se pronunta: "ultimele"

Esti un copil plind de mistere pt ca eu nu am descoperit la ce te referi.Apropo dragul meu red_light daca tot veni vorba de gramatica iti vand un pont: "Intotdeauna propoziiile incep cu litera MARE"

P.S
@ Emil-Ar fi corect sa dai si sursa de unde ai preluat informatiile din posturile tale.
Steianu
Steianu
junior
junior

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 50
Location : Singur in multime...
Data de inscriere : 28/10/2008

Sus In jos

Cea mai ,,adevarata'' religie - Pagina 2 Empty Re: Cea mai ,,adevarata'' religie

Mesaj Scris de iio Mar 11 Noi 2008 - 22:10

Ce ziceti voi, o sa vina ploaia ?
iio
iio
junior
junior

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 05/10/2008

Sus In jos

Cea mai ,,adevarata'' religie - Pagina 2 Empty Re: Cea mai ,,adevarata'' religie

Mesaj Scris de kici_deea Mier 12 Noi 2008 - 13:07

PT FIECARE RELIGIA ADEVARATA E ACEEA IN CARE EL CREDE..........IAR DACA...........NU CREDE IN NICIUNA, E NORMAL SA NU I SE PARA NICIUNA CEA ''ADEVARATA''...............

kici_deea
junior
junior

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 35
Location : stei
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Cea mai ,,adevarata'' religie - Pagina 2 Empty Re: Cea mai ,,adevarata'' religie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum