COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 Hitskin_logo Hitskin.com

Aceasta este o previzualizare a unei teme de pe site-ul Hitskin.com
Instaleaza o temaInapoi la fisa temei

Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

COLEGIUL TEHNIC "UNIREA" ŞTEI

+19
x-cite
dumbraveanul
A123
Filip
Spitzy
beckham
bishop
g3org3lutu
Al|n
Ligy
Makaveli`
red_light
Victoria
amelia
Cezar
Emanuel
Admin
eaASy
Igas
23 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Credeţi că acest lucru va spori prestigiul şcolii?

COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 I_vote_lcap73%COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 I_vote_rcap 73% 
[ 24 ]
COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 I_vote_lcap18%COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 I_vote_rcap 18% 
[ 6 ]
COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 I_vote_lcap9%COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 I_vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 33
 
 

COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 Empty Re: COLEGIUL TEHNIC "UNIREA" ŞTEI

Mesaj Scris de Kovacs Anamaria Joi 30 Sept 2010 - 23:44

Mulţumesc, tinere! Gândeşti ca un ,,bătrân,, înţelept! Spor la muncă şi succes în tot ce-ţi propui!

Kovacs Anamaria
membru
membru

Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 Empty Re: COLEGIUL TEHNIC "UNIREA" ŞTEI

Mesaj Scris de seby rengle Vin 1 Oct 2010 - 13:56

nu prea cred ca ar fii nevoie de un profil de mate info ca sa putem invata mai multa informatica.informatica este si va fii foarte importanta pentru viitor pentru ca in aproape toate domeniile se lucreaza cu calculatoare asea ca invatati cat puteti:Pca ii pa gratis cat sunteti la scoala:P:D
seby rengle
seby rengle
junior
junior

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 28/09/2010

Sus In jos

COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 Empty Re: COLEGIUL TEHNIC "UNIREA" ŞTEI

Mesaj Scris de g3org3lutu Vin 1 Oct 2010 - 19:26

Poate zic bine poate zic rau dar parerea mea este ca scoala te indruma ,tu trebuir sa pui umarul la treaba , am invatat asta pe pielea mea
g3org3lutu
g3org3lutu
senior member
senior member

Numarul mesajelor : 288
Varsta : 33
Location : ce te intereseaza pe tine .........=))
Data de inscriere : 26/10/2007

Sus In jos

COLEGIUL  TEHNIC  "UNIREA"  ŞTEI - Pagina 3 Empty Re: COLEGIUL TEHNIC "UNIREA" ŞTEI

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum