Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

lovitura mortala data imaginii Romaniei

+12
beckham
g3org3lutu
Emanuel
Ionutz
eaASy
Makaveli`
Igas
Cezar
Loby'
mirelush
Romina
Al|n
16 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Al|n Sam 3 Noi 2007 - 19:36

Dupa cum ati vazut la stiri, inca odata romanii au ucis in Italia, o femeie a fost ucisa cu bestialitate de catre 2 romani, nu cu mult timp inainte o romanca a ucis o alta italianca... Italia fierbe, romanii de acolo sunt batuti, expulzati, si pe buna dreptate as zice. Toata Italia ne uraseste, am vazut la stiri aici pe net pareri ale italienilor despre noi care m-au ingrozit... sa moara toti... etc. Interesant e ca cei care au savarsit aceste fapte nu sunt de origine romani, ci tigani... asta e marea problema... Aceasta etnie continua sa faca probleme... merg dincolo se dau romani si fac crime, talharii , violuri... in numele Romaniei. Pana cand? Cu siguranta voi fi acuzat de rasism. Adevarul e ca nu mi-au placut maslinii niciodata... dar rasist nu sunt. Si in fond putin imi pasa de ce crede cineva. lovitura mortala data imaginii Romaniei 229278 Dar m-am saturat ...
Astept si alte pareri...
F****g gy**s...
lovitura mortala data imaginii Romaniei 585800
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Romina Sam 3 Noi 2007 - 19:46

In mare parte cei care au comis crime, furturi, etc sunt tzigani, care zic k sunt romani.Dar din cauza tuturor delincventzior au de suferit famiile de romani care ishi vad de treaba lor.Azi dimineatza la Roma o familie de romani (sotz, sotzie shi fiul lor de 11 ani) au fost agresatzi de o banda de italieni mascatzi. Au dat in ei cu rangile shi cu cutzile.Brbatul tot este taiat, mashina lor toata sparta. Ce vina au cei care-shi vad de treaba lor ? Italienii nu se vad pe ei, majoritatea is pedofili shi cel mai shocant e k pedofilii sunt in randul preotzilor, sunt o gramada de femei italiene care-shi omoara copilashii (ii arunca de la balcon, ii fierb in oale, da cu ciocanele pe ei). Ar trebui sa spuna shi asta , nu numa de noi.
Romina
Romina
junior
junior

Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de mirelush Sam 3 Noi 2007 - 19:46

Nu cred ca prea avem ce sa le facem.Asta e traiesc printre noi.Ii nasol pentru ca ei sunt considerati tot romani chiar daca sunt tigani.Ne fac de rusine in fata popoarelor europene si o sa ajungem respinsi de catre toti din cauza lor.Daca nu se ea o masura inpotriva celor care fac astfel de fapte n-o sa ajungem bine.asta e realitatea...

mirelush
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 30/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Romina Sam 3 Noi 2007 - 19:49

Masuri trebuiau luate de mult. In primul rand nu trebuiau la vama sa fie lasatzi sa mearga in IT cei care au antecedente penale,tziganii, etc ...
Romina
Romina
junior
junior

Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Loby' Sam 3 Noi 2007 - 19:53

ne fac de ras tziganii pe acolo...
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de mirelush Sam 3 Noi 2007 - 19:55

Totusi si unii romanii sunt corupti ajutadu-i sa-si faca pasapoarte false,pe cei care au antecedente penale,pt a trece granita.

mirelush
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 30/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Cezar Sam 3 Noi 2007 - 19:56

Asta el, ce sa le facem, toti suntem oameni, daca suntem impotriva lor suntem rasisti. Totusi impotriva lor nu sunt, sunt impotriva faptelor lor, asa ca ii acuz, dar altceva nu am ce face din postura de elev.
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Romina Sam 3 Noi 2007 - 19:57

pai sunt shi romani coruptzi, nu numai tzigani. shi nu numai romanii sunt corputzi, sunt shi albanezi,moldoveni, marochini, dar in ultimul timp romanii au facut cele mai multe crime, furturi, etc.
Romina
Romina
junior
junior

Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Romina Sam 3 Noi 2007 - 19:57

Acum 3 sat 2 romani au violat o italianca pe scarile unei Biserici, dupa care au mers shi s-au laudat shi tot nishte romani i-au denuntzat la politzie pt k, nici romanii nu mai suporta ceea ce fac romanii.
Romina
Romina
junior
junior

Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Igas Dum 4 Noi 2007 - 10:42

Poate suntem şi noi vinovaţi de ceea ce se întâmplă.
Suntem foarte toleranţi cu hoţii sau cu infractorii în general.
De multe ori spunem "săracul de el, n-a avut ce mânca, de aia a furat" nu părem niciodată revoltaţi de fapta sa.
Igas
Igas
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 59
Location : Stei
Data de inscriere : 15/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Makaveli` Dum 4 Noi 2007 - 11:56

da dar oamenii politici care fura ?cu accea ce ar trebui facut ?Nu le face nimeni nimic...nu au cum....
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Al|n Dum 4 Noi 2007 - 19:03

Makaveli` a scris:da dar oamenii politici care fura ?cu accea ce ar trebui facut ?Nu le face nimeni nimic...nu au cum....
Daca ti-as spune ce le-as face te-ai ingrozi...
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de eaASy Dum 4 Noi 2007 - 19:36

voi aveti televizor? Sad
eaASy
eaASy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 392
Location : i support photoshop
Data de inscriere : 14/10/2007

http://schhh.ro

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Ionutz Lun 5 Noi 2007 - 15:32

eaASy a scris:voi aveti televizor? Sad
Da Razz
Ionutz
Ionutz
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 100
Location : On Earth
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Emanuel Lun 5 Noi 2007 - 19:08

Soarta o fac pt bani,scopul scuza mijloacele ,au vrut sa se imbogateasca peste noapte ,nu au fost realisti,nu au mascat crima,suporta consecintele,singurul lucru care ma enerveaza e ca fac Romania de ras,e de vina educatia pe care au primit-o mai mult decat ei....daca ati fi crescut la fel ca ei ati face la fel(fara fitze punetziva in locul unuia care a crescut in gasti...care visa doar sa se faca bogat peste noapte sa bage Guta la maxim in masina...au vazut ca si altii au reusit sa se imbogateasca dar....altii au muncit si poate nu isi dau seama)

ROMANIA TREZESTE-TE!!!
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de g3org3lutu Lun 5 Noi 2007 - 19:14

cand ii urmatoarea lovitura mortala data imaginii Romaniei 93159
g3org3lutu
g3org3lutu
senior member
senior member

Numarul mesajelor : 288
Varsta : 33
Location : ce te intereseaza pe tine .........=))
Data de inscriere : 26/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de g3org3lutu Lun 5 Noi 2007 - 19:17

nu prea sunt de acord cu lovitura mortala dar din punctul meu de vedere au facut bine italieni (nu dau nume) cu cei care nu au avut actele inregula
g3org3lutu
g3org3lutu
senior member
senior member

Numarul mesajelor : 288
Varsta : 33
Location : ce te intereseaza pe tine .........=))
Data de inscriere : 26/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de beckham Mar 6 Noi 2007 - 0:54

eee...atata scandal..pt o crima..dar romanii cand le salvau viata la italieni...de aia nu se mai tzin cont....!!!prea le infloresk...asta e,suntem considerati "TIGANI"....
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Emanuel Mar 6 Noi 2007 - 14:49

Mesaj pt poporul italian:as da tot pt tine cand nu am nici un leu la mine
Dupa ce ne fac.....ar trebui sa gandeasca un pik cu mintea nu cu sufletu daca un om dintr-o natiune a omorat 100 oameni....nu chiar tot poporul tre bagat in aceeiasi galeata....
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Ahszmodeus Joi 8 Noi 2007 - 20:36

alta e faza ........ Romania e tara facuta sa sufere ............... nu tziganii is de vina ................ defapt toata lumea suntem de vina in felu nostru............. Romanii mai sufereau in Vest si cand eram comunisti si eram aratati cu degetu ca eram din Est si eram crezuti inferiori si te arata lumea pe strada .......................... ca si atunci asa si acum nu suntem noi care facem toate crimele in Vest ci tiganii dar nu trebuie sa fim rasisti in privinta lor. Fiti mai rezervati.......... Istoria se repeta numai fraerii se schimba.Cred ca va trebui sa va intrebati de ce noi ca profesori si elevi ii criticam pe ei poate si noi am fi facut la fel................ Cam asta a fost tot !!!
Ahszmodeus
Ahszmodeus
junior
junior

Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 31/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Al|n Mar 13 Noi 2007 - 19:33

Daca ati vazut la stiri, lucrurile in Italia se complica mult, sentimentul antiromanesc e la extrem. Au fost ucisi romani nevinovati, unul a fost ingunghiat, unul a fost impuscat, si lucrurile nu se vor opri aici. Unul dintre ei avea o fetita mica, sotia ramane singura sa o creasca, si durerea e ca lucra cu acte in regula. Daca s-ar fi rezolvat problema tiganilor la noi, nu am fi ajuns in situatia de fata... in mare parte e vina lor... OARE CUM VOM SCAPA DE EI? ASTEPT IDEEI... drujba raygun . Asta e revolta pe buna dreptate a italienilor fata de anii de ticalosii savarsite de tigani din Romania la ei, trist e ca IMPOTRIVA CUI NU TREBUIE... F****G NI**R! yodapa5
Al|n
Al|n
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 808
Varsta : 52
Location : Nu unde as vrea...
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de beckham Mar 13 Noi 2007 - 20:01

parerea mea e ca va continua asha....si cad in plasa cei nevinovati...nush cand s`ar putea opri astea...!!!
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Emanuel Mier 14 Noi 2007 - 19:27

Lol cine a citit Biblia?
In biblie scria ,,Ochi Pt Ochi Dinte pt Dinte'' cred ca ar trebui sa le raspundem cu aceeasi moneda italienilor...dar p... resurse...
Oi fi eu ,,admirator'' (1%) a lui Hittler dar NU TRE' esterminati ,,RRomii'' ci doar educati....poate si tu in conditiile lor faceai la fel..... cu putzina educatie (dor cea obligatorie..)
Tine de psihic...de gandire nu sa stie cine a fost Sidarta Daugama, ci strictul necesar....ei nu frecventeaza scoala1. din cauza conditiilor,colegilor si....2A profesorilor care pun accent pe ,,Nimicuri'' si li se pare inutila scoala

Inainte Sa Dati cu Piatra GANDITI!!!!
(Spre deosebire de animalele din jungla aici se presupune ca exista a2a sansa)
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Ligy Vin 23 Noi 2007 - 19:48

Emanuel a scris:Inainte Sa Dati cu Piatra GANDITI!!!!
(Spre deosebire de animalele din jungla aici se presupune ca exista a2a sansa)
Asa`i. Dar italienii de ce nu acorda si ei a 2-a sansa? Romii ne strica reputatzia pe acolo,se dau drept romani...ceea ce nu sunt

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de thechaotik Mar 12 Feb 2008 - 22:21

Peste tot in Europa romanii sunt vorbiti de rau din cauza unor tigani retardati care nu stiu decat sa fure, sa cerseasca si sa dea in cap. Daca as afirma asa ceva pe un post de televiziune, 1000 de organizatii anti-rasiste si pro tigani mi-ar sari in cap si m-ar da in judecata pentru ca incalc drepturile tiganilor. Dar cum ramane cu dreptul meu la demnitate, cum ramane cu dreptul meu de a spune cu capul sus ca sunt roman? De ce noi nu avem dreptul la imagine? De ce intr-un stat democratic minoritatile au drepturi, iar majoritatea nu?
thechaotik
thechaotik
junior
junior

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 12/02/2008

Sus In jos

lovitura mortala data imaginii Romaniei Empty Re: lovitura mortala data imaginii Romaniei

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum