Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

exista dumnezeu ?argumentati...

+15
Igas
Dorin
beckham
darius
Emanuel
eaASy
Adinutza
Baicu Mihaela
Miss Gi
Makaveli`
Cezar
BeLu
Al|n
red_light
Marius Bocsa
19 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

exista dumnezeu ?argumentati... - Pagina 4 Empty Re: exista dumnezeu ?argumentati...

Mesaj Scris de Emanuel Joi 17 Apr 2008 - 21:22

Ba te surprind si iti spun ca da... apropo ce id ai ca trebuie sa-ti trimit un cod:)
Emanuel
Emanuel
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 712
Varsta : 32
Location : Într-un sat măricel, un oraş forţat.
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

exista dumnezeu ?argumentati... - Pagina 4 Empty Re: exista dumnezeu ?argumentati...

Mesaj Scris de sky Vin 18 Apr 2008 - 11:17

Emanuel a scris:Ma refeream ca is satul de cei care se cred ,,anticrist'' sau fac pe specialii pentru a atrage atentia ,pentru a fi cooooool ,Crestinismul a facut mult bine dar are si partile sale rele

Nu cred ca cineva se crede antichrist numai ca sa fie mai speciali ,mai cool sau sa atraga atentia...Poate pe la tine umbla zilnic asemene persoane facand recalma la antichrist, altfel nu imi expilc cum ai putea fi tu atat de satul de ei...
Dar totusi iti dau 1% dreptate in afirmatia ta "crestinismul a facut mult bine dar are si partile sale rele"... fiecare lucru bun are si o parte rea... sa nu uitam ca cele mai mari razboaie s-au purtat sub semnul crucii.
sky
sky
junior
junior

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

exista dumnezeu ?argumentati... - Pagina 4 Empty Re: exista dumnezeu ?argumentati...

Mesaj Scris de barzu Joi 25 Sept 2008 - 17:16

nimeni nu mai spune nimic......pacat Sad era foarte interesant
barzu
barzu
membru
membru

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 25/01/2008

Sus In jos

exista dumnezeu ?argumentati... - Pagina 4 Empty Re: exista dumnezeu ?argumentati...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum