Unirea_Stei. Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

+28
red_light
Victoria
bengosu
darius
g3org3lutu
Ica Bici
eci
Igas
Al|n
Baicu Mihaela
Ligy
micutzu 1988
Miss Gi
ana_v
oNNu
Cezar
adela
Loby'
Makaveli`
m3z0
Emanuel
eaASy
x-cite
Ionutz
Adinutza
amelia
beckham
Marius Bocsa
32 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Cezar Sam 27 Oct 2007 - 20:20

10 clase sunt obligaorii, sunt pentru media scazuta la purtare dupa un anumit numar de absente. Eu nu acumulez si daca se lasa poata deschisa. Ma duc pana acasa si vin inapoi intr-o pauza, dar acum nu o mai pot face.
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Ligy Sam 27 Oct 2007 - 20:24

da cezar stiu ca 10 clase sunt obligatorii,si ii foarte adevarat ce spui tu,sunt altzi de pe langa liceu care s`ar duce pana acasa in pauza si ar fi venit inapoi dar acuma nu se mai poate.da eu asa stiu ca la un anumit nr de apsentze te transfera la profesionala

Ligy
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 594
Varsta : 32
Location : n`am
Data de inscriere : 19/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Igas Sam 27 Oct 2007 - 23:22

Personal închisul porţii cu lanţuri şi lacăte mi se pare o exagerare, poate chiar o prostie.
Dar nu pot să fiu de acord cu cei care forţează ieşirea din şcoală. Dacă portarul sau persoana care este pusă la poartă îţi spune că nu se poate ieşi, atunci trebuie să respecţi acest lucru. Aşa ar fi civilizat. În multe instituţii aşa se procedează. La noi ....
Igas
Igas
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 59
Location : Stei
Data de inscriere : 15/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de ana_v Mar 30 Oct 2007 - 9:24

si daca poarta este inchisa elevii fug de la ore.

ana_v
junior
junior

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de eci Mar 30 Oct 2007 - 10:45

problema cu inchisul portii nu cred ca e chiar asa cum o vedeti voi. Toata lumea priveste inchiderea portii numai prin prisma faptului ca nu mai poate fugi de la ore. Ori eu vad acest lucru si pentru protectia voastra. Vedeti vin din afara tot felul de indivizi si riscati sa luati bataie in scoala. Asta pe langa faptul ca parintii vostri va trimit la scoala nu sa plecati de la ore si sa stati prin oras.

eci
junior
junior

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Cezar Mar 30 Oct 2007 - 12:08

Eu cand ma duc de la scoala ma duc acasa. Ca intr-o pauza ma duc si vin...
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Loby' Mar 30 Oct 2007 - 21:49

shi dak vreau sa plec de la scoala tot plec..dak am o problema nu pot merge pe poarta....deci dak vreau sa fug tot fug poate sa puna FBI la poarta...
Loby'
Loby'
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 16/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Makaveli` Mier 31 Oct 2007 - 11:54

corect...
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Ica Bici Mier 31 Oct 2007 - 14:30

Cred ca inchisul portii nu rezolva decat securitatea elevilor. As dori sa facem in asa fel incat sa nu iti mai doresti sa pleci de la scoala,sa vii cu drag si sa simti ca ai intr-adevar nevoie sa inveti lucruri noi si utile.Asta sta in puterea noastra,totul este sa vrem sa facem ceva. Exclamation
Ica Bici
Ica Bici
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 42
Varsta : 53
Location : Stei
Data de inscriere : 28/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Makaveli` Mier 31 Oct 2007 - 14:52

pai asta numai profesorii pot sa o faca....sunt de acord cu dumneavoastra.
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Baicu Mihaela Mier 31 Oct 2007 - 19:28

Makaveli` a scris:pai asta numai profesorii pot sa o faca....sunt de acord cu dumneavoastra.
O schimbare reala se poate realiza numai prin implicarea ambelor parti, profesori si ELEVI... Wink
Baicu Mihaela
Baicu Mihaela
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 15/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de g3org3lutu Mier 31 Oct 2007 - 19:37

PENITENCIAR
g3org3lutu
g3org3lutu
senior member
senior member

Numarul mesajelor : 288
Varsta : 33
Location : ce te intereseaza pe tine .........=))
Data de inscriere : 26/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de g3org3lutu Mier 31 Oct 2007 - 19:39

si in PENITENCIAR te las sa iesi da aci NU prea cred Evil or Very Mad Twisted Evil affraid Arrow
derci am o Idea sa venim cu un
MONSTER TRUCK si atunci FREEEEEEEEEEEEEEEEEEE si .....
g3org3lutu
g3org3lutu
senior member
senior member

Numarul mesajelor : 288
Varsta : 33
Location : ce te intereseaza pe tine .........=))
Data de inscriere : 26/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de g3org3lutu Mier 31 Oct 2007 - 19:41

sunt de acord cu D-na profesoara Baicu Mihaela prin implicarea ambelor parti Cool Wink
g3org3lutu
g3org3lutu
senior member
senior member

Numarul mesajelor : 288
Varsta : 33
Location : ce te intereseaza pe tine .........=))
Data de inscriere : 26/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Makaveli` Mier 31 Oct 2007 - 19:43

de acord.
Makaveli`
Makaveli`
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 408
Data de inscriere : 24/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de g3org3lutu Mier 31 Oct 2007 - 19:44

micula din X b Very Happy Cool Laughing
g3org3lutu
g3org3lutu
senior member
senior member

Numarul mesajelor : 288
Varsta : 33
Location : ce te intereseaza pe tine .........=))
Data de inscriere : 26/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Cezar Mier 31 Oct 2007 - 20:10

Multumim pentru prezentare lol!
Cezar
Cezar
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 296
Varsta : 32
Location : p-aci si eu, nu cred ca ar conta prea mult...
Data de inscriere : 25/10/2007

http://www.youforum.foruminute.com

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de darius Mier 31 Oct 2007 - 21:40

Chestia cu inchisu portii este de-a dreptul jenanta........ cand vii dimineata de acasa somnoros mergi bei o cafea te trezesti si vii la scoala..... cand ajungi in fata portii scolii si o vezi pe feli te ia somn din nou Smile) sa puna pe altcineva acolo sau sa scoata chestia asta definitiv ca o sa inebunim
darius
darius
membru
membru

Numarul mesajelor : 115
Data de inscriere : 31/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de darius Mier 31 Oct 2007 - 22:11

daca tot nu ne lasa sa iesim pe poarta de ce ne mai da si amenda daca sarim gardul?Pun vazelina pe gard........arunca cu pietre daca te vede ca sari ...........nu au alte modalitati de a face bani numa astea?Mai inca ceva:daca tot nu te lasa sa fumezi in WC de ce nu te lasa sa fumezi in parc? Cat ai cauta nu gasesti asa ceva........
darius
darius
membru
membru

Numarul mesajelor : 115
Data de inscriere : 31/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de bengosu Mier 31 Oct 2007 - 23:06

e beton ideea...Wink
te rupe...cine a a avut aceasta idee geniala ... mi se pare cel mai destept ... pfoa...ar trebui sa`l trecem printre iluministi... Wink
ca a avut o minte tare luminata...ceva sclipire d moment...

am si eu o idee...ii fac concurentza lui Makaveli Wink
hai sa facem ... ziua, ce visam noaptea...deci ar fi nemaipomenit ... Wink
cam asa e si asta cu poarta...cineva s`a visat noaptea...nush cine...si ziua...hai sa fac ce am visat azi-noapte Wink

beton ... Wink =)))

abia astept sa ne bage si uniformele in scoala...da` sa fie obligatorii...eu nu mai vin la sc...decat dak ma primeste cu o uniforma de femeie pe mene Wink

:* saluuuuuuuuuut


Ultima editare efectuata de catre in Mier 31 Oct 2007 - 23:59, editata de 1 ori

bengosu
junior
junior

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 30/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de bengosu Mier 31 Oct 2007 - 23:32

mie sincer...mi`e frica sa ies pe poarta.si la 2 sau cand ne lasa sa iesim,daca imi da feli o bucata...:-o
nici nu vreau sa ma gandesc :-o
ea se uita catre chiosc si ma loveste pe mine...care stau in directia opusa...
deci e periculoasa...nu va punetzi cu ea...
e valabil si pentru profesori.
feli are o minte diabolica.doar k nu a aratat inca de ce e instare Wink))
e instare sa te omoare si sa te ingroape in padure sa nu te gaseasca nimeni.va datzi seama ... :-o
mie si ca profesor mi`ar fi frica...recunosc...nu stii cand scoate un cutzit la tine...sau poate un shotgun...uzzi...9mm ceva...nu se stie niciodata...cu sniperu pe spate sta...nu ai cum sa iesi pe poarta...k dak fugi de ea te impusca in spate
pfoai...deja sunt prea speriat nu mai pot scrie...

ne mai auzim...Daca nu ma impuska feli k am sarit gardu` Wink

PS: NU VA PUNETZI CU FELI ! CRED k il are pe Lucifer in ea...Parca am vazut la ea pe cap...o inscriptie cu 666

bengosu
junior
junior

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 30/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de amelia Mier 31 Oct 2007 - 23:35

begosu...tu nu esti normal..=)) =)) =))
amelia
amelia
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 122
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Ionutz Mier 31 Oct 2007 - 23:38

bengosu a scris:mie sincer...mi`e frica sa ies pe poarta.si la 2 sau cand ne lasa sa iesim,daca imi da feli o bucata...:-o
nici nu vreau sa ma gandesc :-o
ea se uita catre chiosc si ma loveste pe mine...care stau in directia opusa...
deci e periculoasa...nu va punetzi cu ea...
e valabil si pentru profesori.
feli are o minte diabolica.doar k nu a aratat inca de ce e instare Wink))
e instare sa te omoare si sa te ingroape in padure sa nu te gaseasca nimeni.va datzi seama ... :-o
mie si ca profesor mi`ar fi frica...recunosc...nu stii cand scoate un cutzit la tine...sau poate un shotgun...uzzi...9mm ceva...nu se stie niciodata...cu sniperu pe spate sta...nu ai cum sa iesi pe poarta...k dak fugi de ea te impusca in spate
pfoai...deja sunt prea speriat nu mai pot scrie...

ne mai auzim...Daca nu ma impuska feli k am sarit gardu` Wink

PS: NU VA PUNETZI CU FELI ! CRED k il are pe Lucifer in ea...Parca am vazut la ea pe cap...o inscriptie cu 666
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Bolund esti!
Ionutz
Ionutz
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 100
Location : On Earth
Data de inscriere : 11/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de beckham Mier 31 Oct 2007 - 23:48

feli e prietena mea...nu o mai jignitzi...ca eu sunt lunetistul...!!!!
beckham
beckham
membru fondator
membru fondator

Numarul mesajelor : 361
Data de inscriere : 12/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de bengosu Mier 31 Oct 2007 - 23:55

hoho...
6 ne impuska ... beckham :-o
pai feli trage mai bine k tine...k ea sta cu fatza inspre terenul de fotbal...si te impuska pe tine...care esti in fatza la politzie
Wink

bengosu
junior
junior

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 30/10/2007

Sus In jos

ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre - Pagina 3 Empty Re: ce parere aveti despre "inchisu portii" si despre

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum